544

Core Net M310 1550 nm

Новий товар

$18.00

Швидке замовлення в один клік
Введіть ваше ім'я і телефон або email. Наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деталей замовлення!
Скасувати    
.
Купити в один клік

Додати до списку бажаного

Опис Core Net M310 1550 nm

Медіаконвертер Core Net M310 1550 nm в своїй роботі застосовує технологію Fast Ethernet 100Base-FX і 10/100Base-TX, що перетворює середовище. Дане обладнання характеризується підтримкою декількох режимів. Але користувачеві не потрібно їх визначати самостійно, адже за нього це робить сам медіаконвертер. Необхідно тільки, щоб підключене устаткування підтримувало одне з таких режимів:

  1. Повний дуплекс.
  2. Напів дуплекс.

Наприклад, якщо робоча станція може функціонувати на портах повного дуплексу, то Core Net M310 1550 nm починає використовувати даний режим. Аналогічна ситуація і з напів дуплексом. Дані режими відрізняються швидкістю передачі - 200 і 100 Мбіт/с відповідно.

Також, є перемикач на медіаконвертери, що дозволяє визначати робочий режим оптоволокна. Корпус пристрою обладнаний портом SC. Він функціонує на довжині хвилі 1550 нм, підтримує властивість мультиплексування.

Таким чином, медіаконвертер Core Net M310 1550 nm має високу швидкість передачі даних. Його вартість цілком доступна, управління - просте, тому він підходить для всіх користувачів.

Модель:Core Net M310 1550 nm
Тип обладнання:Медіаконвертер
Довжина хвилі:1550 нм
Дальність передачі даних:20 км
Швидкість передачі даних:200 Mbps Full duplex/100 Mbps Half duplex
Інтерфейс користувача:SC

Відгуки

Написати відгук

Core Net M310 1550 nm

Core Net M310 1550 nm

Медіаконвертер з підтримкою двох режимів: повний і напівдуплекс. Швидкість передачі даних 200 Мбіт/с - повний дуплекс, 100 Мбіт/с - напівдуплекс. Довжина хвилі 1550 нм.

4 інших товарів цієї ж категорії