590

TP-LINK TL-SF1005D

Новий товар

407 грн.

Швидке замовлення в один клік
Введіть ваше ім'я і телефон або email. Наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деталей замовлення!
Я згоден клієнтська угода.
   
.
Купити в один клік

Загальний опис TP-LINK TL-SF1005D

TP-LINK TL-SF1005D - це малогабаритний, ефективний, практичний комутатор від компанії TP-LINK призначений для домашнього використання. В окремих випадках їх можна застосовувати в невеликих приміщеннях, де працює одночасно кілька співробітників для організації передачі та обміну великими обсягами інформації. Пристрій оснащений 5 портами, що підтримують швидкість передачі інформації на рівні 10/100 Мбіт/с. Легко налаштовується, не вимагає яких-небудь допоміжних пристосувань в процесі підключення в мережу. Більш того, прилад автоматично підлаштовується під наявні мережі та практично відразу «включається» в роботу.

Важливою характеристикою комутатора TP-LINK TL-SF1005D є невеликі габаритні розміри, легка вага, посилений пластиковий корпус. Компанія TP-LINK спочатку позиціонувала даний пристрій, як настільне пристосування для домашнього використання, за допомогою якого може здійснюватися швидка, а також надійна обробка і транспортування великих масивів інформації.

Переваги пристосування

Запропонований домашній комутатор TP-LINK TL-SF1005D випущений китайською компанією TP-LINK має деякі особливості, серед яких можна виділити деякі найбільш важливі. Зокрема:

  • представлена модель пристрою відмінно «ладнає» з іншими електронними пристроями, що не вимагає додаткових налаштувань, після підключення автоматично знаходить програми сумісності з тим, щоб можна починати працювати відразу після підключення сполучних кабелів;
  • забезпечує швидку і надійну фільтрацію пакетів даних, підтримує значну пропускну здатність різних даних;
  • комутатор TP-LINK TL-SF1005D обладнаний новітньою «розумною» системою енергозберігаючих технологій, за допомогою якої пристрій в автоматичному режимі підбирає найбільш оптимальний режим споживання енергоресурсів виходячи з його фактичної завантаженості в конкретний момент. В цілому така технологія дозволяє знизити споживання електроенергії в порівнянні з подібними аналогами інших виробників на рівні близько 73%;
  • тут значно модернізований порядок транспортування більше об'ємних файлів, що істотно знижує час їх обробки при передачі.

Компанія TP-LINK і її продукція це відмінне рішення тим, хто шукає якість за доступною ціною.

Розміри 103,5 x 70 x 22 мм
Живлення 100~240 В перем. струму, 50/60 Гц
Модель TL-SF1005D
Виробник TP-Link
Тип обладнання Некерований комутатор
Комплект поставки 5-портовий 10/100 Мбіт/с настільний комутатор, Адаптер живлення, Інструкція користувача
Порти 5 портів 10/100 Мбіт/с з автопогодженням, з роз'ємами RJ45 (авто-MDI/MDIX)
Температура роботи 0℃~40℃

Відгуки

Написати відгук

TP-LINK TL-SF1005D

TP-LINK TL-SF1005D

Некерований комутатор від компанії TP-Link. 5 портів зі швидкістю 10/100 Мбіт/с. Підтримка технології MDI/MDIX.

6 інших товарів цієї ж категорії