589

TP-LINK TL-SF1008D

Новий товар

630 грн.

Швидке замовлення в один клік
Введіть ваше ім'я і телефон або email. Наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деталей замовлення!
Я згоден клієнтська угода.
   
.
Купити в один клік

TP-Загальний опис TP-LINK TL-SF1008D

TP-LINK TL-SF1008D - вельми простий, компактний, надійний і функціональний комутатор від компанії TP-LINK, призначений для домашнього використання. Може також застосовуватися у випадках необхідності побудови мережі в невеликому офісі, або ж конкретно взятому приміщенні. Має 8 портів, що дозволяють підтримувати швидкість транспортування інформації на рівні 10/100 Мбіт/с. При цьому є можливість автоматичного узгодження безперебійної передачі інформації за технологією MDI/MDIX.

Комутатор TP-LINK TL-SF1008D має пластиковий посилений корпус і призначений для настільного розміщення. Важливо відзначити, що в процесі розробки пристрою до його елементів була застосована технологія Green Ethernet, що дозволяє забезпечити економію електроенергії на рівні до 73%. Тут забезпечується контроль потоку даних, що передаються, внаслідок чого мінімізується ризик прояву помилки в їх переміщенні або ж виникнення збою. По суті запропонований комунікаційний пристрій від компанії TP-LINK це надійне, просте і доступне рішення обладнання мережі сучасного типу, що підтримує високошвидкісну передачу інформації навіть великих обсягів.

Переваги пристрою

До базових практичних характеристик, через які комутатор TP-LINK TL-SF1008D отримав таку популярність серед споживачів, відносять такі:

  • пристрій має відмінні робочі характеристики, за допомогою яких забезпечується його швидке налаштування, автоматичне підключення до пристроїв інших типів, може підтримувати досить високий рівень швидкості фільтрації пакетів, а також пропускну здатність в процесі переміщення інформації;
  • компанія TP-LINK подбала про те, щоб навіть при максимальному завантаженні пристрою в робочому режимі рівень споживання енергоресурсів був мінімальний. З цією метою тут запроваджено спеціальну енергозберігаюча технологія, що дозволяє істотно економити електрику. Більш того, пристрій здатний самостійно підбирати потрібний режим споживання електроенергії в залежності від кількості споживаних користувачів, а також його робочого режиму;
  • здатність автоматично налаштовуватися при кожному новому підключенні. Завдяки цьому відпадає необхідність в пошуку додаткових сполучних кабелів, мінімізується час для запуску комутатора TP-LINK TL-SF1008D в роботу, підбирає оптимальний режим роботи і пересилання інформації різних обсягів.

Завдяки компанії TP-LINK користувачі отримали досить практичне домашнє мережеве пристосування.

Розміри 134,5 х 79 х 22,5 мм
Живлення 100 - 240 В змінного струму, 50/60 Гц
Модель TL-SF1008D
Виробник TP-Link
Тип обладнання Некерований комутатор
Комплект поставки 8-портовий 10/100 Мбіт/с настільний комутатор, Блок живлення, Інструкція користувача
Порти 8 портів 10/100 Мбіт/с з автопогодженням, з роз'ємами RJ45 (авто-MDI/MDIX)
Світлодіодні індикатори Power (Живлення), 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Швидкість передачі даних 10/100 Мбіт/с в напівдуплексному режимі; 20/200 Мбіт/с в повнодуплексному режимі
Температура роботи 0℃ - 40℃

Відгуки

Написати відгук

TP-LINK TL-SF1008D

TP-LINK TL-SF1008D

Некерований комутатор від компанії TP-Link. 8 портів зі швидкістю 10/100 Мбіт/с. Підтримка технології MDI/MDIX.

6 інших товарів цієї ж категорії