611

Cloud Router Switch CRS106-1C-5S MikroTik

Новий товар

2 541 грн.

Швидке замовлення в один клік
Введіть ваше ім'я і телефон або email. Наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деталей замовлення!
Я згоден клієнтська угода.
   
.
Купити в один клік

Опис Cloud Router Switch 106-1C-5S

CRS106-1C-5S - це компактний, сучасний, продуктивний керований користувачем комутатор від латвійської компанії Mikrotik. Важливою особливістю цієї моделі є наявність 6 вбудованих роз'ємів, з них 5 призначені для побудови внутрішньої мережі (оптимально для домашнього або малого офісного використання), а також один комбінований, через який здійснюється доступ до глобальної мережі. Реалізується з блоком живлення, має малі габаритні розміри, які дозволяють оптимально помістити його на будь-якій рівній поверхні, починаючи від робочого столу і закінчуючи спеціальними полицями, або нішами.

Слід зауважити, що комутатор Cloud Router Switch 106-1C-5S від компанії Mikrotik має посилений металевий корпус, свою власну операційну систему, вбудований процесор, а також може підтримувати джерела живлення напругою в діапазоні 11 - 30В. Іншими словами пристрій є оптимальним для тих, кому потрібна невелика, але досить стійка і надійна мережа для обміну і швидкої передачі інформації різних обсягів.

Особливості новинки CRS106-1C-5S MikroTik

Тепер трохи про те, що ж змушує користувачів звертати пильну увагу на комутатори Cloud Router Switch 106-1C-5S, і чим же компанія Mikrotik їх оснастила, що їхня популярність із кожним днем зростає все сильніше і сильніше. До таких моментів слід віднести:

  • наявність вбудованого процесора QCA8511 з частотою 400 MHz;
  • власну універсальну операційну систему RouterOS, що дозволяє управляти пристроєм безпосередньо без будь-яких допоміжних програмних продуктів, а також дозволяє забезпечувати швидке налаштування комутатора відразу після його приєднання з іншими пристроями мережі;
  • наявність досить значної як для комутатора оперативної пам'яті на рівні 128 Мб;
    досить високий рівень сучасної захисту інформації, що обробляється і передається через подану точку доступу;
  • присутність системи датчиків безпеки, за допомогою яких забезпечується постійний контроль зміни температури окремих робочих деталей і поверхонь, а також контроль напруги в мережі;
    підтримує спеціальну функцію, за допомогою якої завжди є можливість «обнулити» пристрій і повернути заводські настройки;
  • комутатор Cloud Router Switch 106-1C-5S від латвійського виробника Mikrotik здатний безперебійно працювати в діапазоні температур від мінус 40 до плюс 65 градусів Цельсія.

Додаткові можливості

Важливо також відзначити, що представлений комутатор Cloud Router Switch 106-1C-5S дозволяє не тільки забезпечити швидке налаштування високопродуктивної мережі, але і далі цією мережею раціонально управляти і адмініструвати. Зокрема компанія Mikrotik забезпечила можливість повного контролю трафіку, встановлювати ліміти, обсяг споживання, режим роботи та інші раціональні рішення окремим користувачам загальної мережі.

Тут же є можливість роботи відразу з декількома провайдерами. Такий підхід дозволяє раціонально розподіляти потоки інформації, своєчасно реагувати на різні зовнішні загрози і підтримувати баланс в мережі.

Офіційна документація від MikroTik:

⇩ ДЕТАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ ОПИС

⇩ ІНСТРУКЦІЯ ПО ВСТАНОВЛЕННЮ

Розміри 114 x 137 x 29 мм
Споживана потужність 11 W
Процесор QCA8511
Оперативна пам'ять 128 MB
Модель Cloud Router Switch CRS106-1C-5S
Виробник MikroTik
Тип обладнання Керований комутатор
Частота процесора 400 MHz
Порти 5xSFP ports, 1xSFP/RJ45 Gigabit port
Кількість портів SFP 5 портів, 1 порт SFP/RJ-45

Тех. опис CRS106-1C-5S

Детальний технічний опис від MikroTik для Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

Завантажити (435.11k)

Інструкція CRS106-1C-5S

Інструкція від Mikrotik по встановленню Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

Завантажити (95k)

Відгуки

Написати відгук

Cloud Router Switch CRS106-1C-5S MikroTik

Cloud Router Switch CRS106-1C-5S MikroTik

19 інших товарів цієї ж категорії