502

ONU EXTRALINK 1GE GPON NEPTUN

Новий товар

$33.00

Швидке замовлення в один клік
Введіть ваше ім'я і телефон або email. Наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деталей замовлення!
Скасувати    
.
Купити в один клік

Додати до списку бажаного

Опис ONU EXTRALINK 1GE GPON NEPTUN

ONU 1GE GPON NEPTUN є абонентським терміналом компанії ExtraLink, покликаним задовольнити найвищі вимоги мереж широкосмугового доступу. Він застосовується в FTTH / FTTO для отримання доступу до даних та відеофайлами на підставі мереж GPON.

Робота мережевого терміналу виробництва ExtraLink з технологією GPON дозволяє досягати більшої пропускної здатності і високої ефективності використання великих пакетів даних. Забезпечується найкраща сегментізація, якість обслуговування чутливого трафіку. GPON задовольняє вимоги продуктивності і надійності для бізнесу.

Особливості терміналу ExtraLink

ONU EXTRALINK 1GE GPON NEPTUN забезпечує автоматичну адаптацію портів Ethernet. Йому характерна висока продуктивність передачі даних, тому є ідеальним рішенням для розгортання мереж FTTH в майбутньому. Крім того, є відмінна сумісність з іншим обладнанням.

Характеристики абонентського терміналу ExtraLink:

  1. По 1 порту PON і Ethernet.
  2. Живлення 12 В 0,5 А.
  3. Пластиковий корпус.
  4. Розміри 110мм x 70мм x 30мм.
  5. Вага - 0,1 кг.

ONU EXTRALINK 1GE GPON NEPTUN може працювати при температурі від 0 до +50 градусів, зберігається - від -40 до +85 градусів. При цьому повинна зберігатися вологість повітря від 10 до 90% без конденсації.

Крім того, термінал фірми ExtraLink підтримує режим багатоадресної переадресації, ручної настройки локальних мереж, технології енергозбереження та ін. Таким чином, ONU EXTRALINK 1GE GPON NEPTUN є якісним обладнанням відомого виробника, за допомогою якого настроюються з'єднання дальністю до 20 км.

Виробник:ExtraLink
Модель:ONU EXTRALINK 1GE GPON NEPTUN
Тип обладнання:Абонентський термінал ONU
Вага:0.1 кг
Гігабітний порт:1 порт
Живлення:External 12V 0.5A AC/DC power supply adapter
Порти:1 GPON порт, 1 порт Gigabite Ethernet
Споживана напруга:3W
Застосування:Внутрішнє
Розміри:110 x 70 x 30 мм
Швидкість передачі даних:2.48 Гбіт/с
Співвідношення uplink/downlink:2.48/1.24 Gbps
Інтерфейс PON:SC/UPC
Кількість портів RJ45:1 порт
Матеріал:Пластик
Наявність Wi-Fi:Немає
Кількість PON-портів1 порт
Дальність передачі даних по PON30 км
Технологія застосуванняGPON
Тип оптичного волокна:SM (Single Mod)

Відгуки

Написати відгук

ONU EXTRALINK 1GE GPON NEPTUN

ONU EXTRALINK 1GE GPON NEPTUN

Абонентський термінал для мереж GPON від Extralink. 1 оптичний порт GPON. 1 гігабітний порт Ethernet. Швидкість прийому/передачі: 2.48/1.24 Gbps. Дальність передачі до 30 км.

8 інших товарів цієї ж категорії