501

ONU EXTRALINK 1GE EPON LUNA

Новий товар

$16.90

Швидке замовлення в один клік
Введіть ваше ім'я і телефон або email. Наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деталей замовлення!
Скасувати    
.
Купити в один клік

Додати до списку бажаного

Опис ONU EXTRALINK 1GE EPON LUNA

ONU 1GE EPON LUNA являє собою сучасний абонентський термінал виробництва ExtraLink. Його конструкція передбачає всього 2 порти: Ethernet і PON, що працюють з інтерфейсами RJ-45 і SC відповідно.

Основне призначення даної моделі - це робота всередині споруд та підтримання з'єднання максимальної дальності 20 кілометрів. За допомогою абонентського терміналу фірми ExtraLink можна створити домашню мережу, в яку будуть входити персональні комп'ютери, телебачення, смартфони і планшети. Виробник гарантує високу швидкість передачі на рівні 1,25 Гбіт/с.

Плюси мережевого терміналу ExtraLink

ONU EXTRALINK 1GE EPON LUNA створений на основі якісного чіпсета ZTE, який забезпечує безліч корисних функцій для абонентів. Серед них - VLAN, QoS і ін. Технічна начинка і можливості пристрою:

  1. IGMP Snooping.
  2. Підтримування DBA і 4094 VLAN.
  3. Інтегрована MIB.
  4. Множинний доступ.
  5. Робота з пристроями BDCOM и ZTE.

Серед плюсів терміналу ExtraLink варто відзначити відмінне поєднання якості і ціни. Забезпечується висока швидкість, постійна стабільність з'єднання, користувач може налаштовувати пропускну здатність на власний розсуд, щоб визначити найкраще рішення для конкретної системи. ONU EXTRALINK 1GE EPON LUNA застосовується в FTTх мережах і має порти до 1 Гбіт/с.

Таким чином, абонентський термінал виробництва компанії ExtraLink відмінно підходить для настройки високошвидкісних з'єднань. ONU EXTRALINK 1GE EPON LUNA має в комплекті блок енергоживлення DC 12V і інструкцію застосування.

Виробник:ExtraLink
Модель:ONU EXTRALINK 1GE EPON LUNA
Тип обладнання:Абонентський термінал ONU
Гігабітний порт:1 порт
Живлення:External 12V 0.5A AC/DC power supply adapter
Порти:PON Port, Ethernet Port(LAN)
Споживана потужність:3W
Застосування:Внутрішнє
Швидкість передачі даних:1.25 Гбіт/с
Температура роботи:0~50C
Інтерфейс PON:SC single-mode fiber
Кількість портів RJ45:1 порт
Матеріал:Пластик
Наявність Wi-Fi:Немає
Кількість PON-портів1 порт
Дальність передачі даних по PON20 км
Технологія застосуванняEPON

Відгуки

Написати відгук

ONU EXTRALINK 1GE EPON LUNA

ONU EXTRALINK 1GE EPON LUNA

Абонентський термінал ONU виробництва Extralink. EPON порт з інтерфейсом SC. Гігабітний порт RJ-45. Максимальна дальність передачі 20 км. Швидкість передачі до 1.25 Гбіт/с.

8 інших товарів цієї ж категорії