612

OmniTIK 5 PoE ac / MikroTik RBOmniTikPG-5HacD

Новий товар

5 334 грн.

Швидке замовлення в один клік
Введіть ваше ім'я і телефон або email. Наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деталей замовлення!
Я згоден клієнтська угода.
   
.
Купити в один клік

Опис OmniTik 5 PoE ac

RBOmniTikPG-5HacD - це малогабаритна точка доступу з можливістю передачі інформації в діапазоні 360 градусів від латвійської компанії Mikrotik. Комутатор цього типу призначений для побудови невеликих домашніх або офісних мереж з високошвидкісної обробкою інформації, сучасною системою адміністрування і захисту. Оптимально використовувати для установки в умовах відкритого вуличного простору, де є можливість безперешкодної кругової передачі інформації.

Комутатор OmniTik 5 PoE ac виробництва компанії Mikrotik захищений від зовнішнього впливу посиленим сучасним пластиковим корпусом, який можна встановлювати як в горизонтальному, так і вертикальному положеннях. Додатково з зовнішньої сторони пристрою присутні спеціальні елементи кріплення, що дозволяють забезпечити надійне кріплення маршрутизатора до стіни. Покращено дизайн, вдосконалені інформаційні індикатори, що дозволяють надавати власнику інформацію про стан пристрою навіть з далекої відстані. Може живитись як від спеціального, що входить в комплект адаптера, так і від першого порту, за рахунок використання зовнішнього інжектора.

Базова комплектація новинки RBOmniTikPG-5HacD

Щоб зрозуміти, чим же комутатор компанії Mikrotik моделі OmniTik 5 PoE ac відрізняється від аналогів доцільно розглянути його базову комплектацію і отримані завдяки цьому додаткові можливості. Перш за все, увагу слід звернути на такі:

  • наявність 5 штук гігабітних портів, що забезпечують високошвидкісну транспортування інформацію всередині мережі;
  • обладнується вбудованим процесором максимальною частотою 720 MHz;
  • має внутрішню вбудовану оперативну пам'ять на рівні 128 Мб;
  • наявний мережевий інтерфейс забезпечує можливість регулювання передачі даних на швидкостях 10/100/1000 Мбіт / с;
  • комплектується сучасною всеспрямованою антеною, яка забезпечує можливість передачі інформації під кутом в 360 градусів;
  • присутня можливість зовнішнього підключення додаткового USB пристрою (це може бути як зовнішній накопичувач, так і 3G модем);
  • деталі пристрою виконані зі спеціальних стійких до великих перепадів температур матеріалів, завдяки яким комутатор OmniTik 5 PoE ac здатний нормально працювати в діапазоні температур в межах від -40 і не вище +70°C;
  • корпус пристрою передбачає можливість введення кабелів для наявних роз'ємів (передбачаються спеціальні технологічні отвори, закриті заглушками).

Додатково маршрутизатор комплектується спеціальними датчиками внутрішнього контролю зміни температурного діапазону і працездатності окремих елементів.

Програмні особливості OmniTik 5 PoE ac

Компанія Mikrotik подбала про те, щоб представлений пристрій швидко завоював популярність споживачів. І не останнє слово у всьому цьому відіграла наявність власної операційної системи RouterOS, завдяки якій пристрій практично миттєво адаптується в процесі підключення до наявних мереж без необхідності будь-яких маніпуляцій для його подальшої настройки.

Важливо відзначити, що маршрутизатор має можливість оптимального налаштування внутрішніх параметрів, за допомогою яких забезпечується регулювання трафіку, режиму роботи, швидкості і обсягу передачі інформації до кожного порту окремо. Це дозволяє оптимально використовувати наявну пропускну здатність, підвищити рівень безпеки, як пристрої, так і побудованої з його застосуванням мережі в цілому.

Офіційна документація від MikroTik:

⇩ ДЕТАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ ОПИС

⇩ ІНСТРУКЦІЯ ПО ВСТАНОВЛЕННЮ

Розміри 416 x 129 x 58 мм
Споживана потужність 18 W
Процесор QCA9557
Оперативна пам'ять 128 MB
Модель OmniTIK 5 PoE ac | RBOmniTikPG-5HacD
Виробник MikroTik
Тип обладнання Точка доступа
Робоча частота 5.3 GHz
Вбудована антена Є антена
Випромінювання 360°
Коефіцієнт підсилення 7.5 dBi x2
Частота процесора 720 MHz
Вбудована пам'ять 16 MB Flash
Гігабітний порт 5 портів
Наявність PoE Є PoE
Порти 5 х 10/100/1000 Mbit/s Fast Ethernet port with Auto-MDI/X
Порти з подачею живлення Ether2 - Ether5
Температура роботи -40°C до +70°C

Тех. опис OmniTIK 5 PoE ac

Детальний технічний опис від MikroTik для RBOmniTikPG-5HacD

Завантажити (753.01k)

Інструкція OmniTIK 5 PoE ac

Інструкція від Mikrotik по встановленню RBOmniTikPG-5HacD

Завантажити (135.09k)

Відгуки

Написати відгук

OmniTIK 5 PoE ac / MikroTik RBOmniTikPG-5HacD

OmniTIK 5 PoE ac / MikroTik RBOmniTikPG-5HacD

Всеспрямована точка доступу від MikroTik, яку використовують в якості базової станції. Працює на частоті 5 GHz. 2 вбудовані антени з підсиленням 7.5 dBi. Процесор з частотою 720 MHz. 128 MB оперативної пам'яті. Підтримка стандарту 802.11ac. Підтримка PoE.

30 інших товарів цієї ж категорії