Список товарів по виробнику ExtraLink

Китайська компанія ExtraLink орієнтується на виробництво всеспрямованих антен, абонентських терміналів, комутаторів і іншого мережевого обладнання.

ExtraLink


Китайська компанія ExtraLink орієнтується на виробництво всеспрямованих антен, абонентських терміналів ONU, OLT комутаторів та іншого облднання для бездротових мереж та PON обладнання. Це досить велика компанія, що працює за сучасними стандартами.
У виробництві використовуються тільки надійні і якісні матеріали, а саме нержавіюча сталь, алюміній, ABS і ін. Компанія ExtraLink орієнтується на світовий ринок зв'язку, який постійно прогресує і розвивається. Її фахівці придумують нові рішення, що значно полегшують організацію бездротового зв'язку.
Продукція компанії має доступну ціну, тому вона орієнтована на дрібні компанії, операторів, приватні особи. В асортименті є всеспрямовані, спрямовані і секторні антени, які забезпечують надійний зв'язок при будь-яких погодних умовах. Ефективність і надійність роботи систем перевірена мільйонами покупців по всьому світу. При доступній ціною, якість обладнання дуже висока, воно міцне й довговічне, має високу оцінку споживачів в Україні. Якщо Ви зацікавлені в організації бездротового зв'язку, то зверніть увагу на недорогу продукцію ExtraLink.

Ще
Показано 1 - 4 з 4 товарів
Показано 1 - 4 з 4 товарів