129

NanoStation Mount Ubiquiti

Новий товар

1 050 грн.

Швидке замовлення в один клік
Введіть ваше ім'я і телефон або email. Наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деталей замовлення!
Я згоден клієнтська угода.
   
.
Купити в один клік

Опис NanoStation Mount

Компанія Ubiquiti випускає широкий ряд аксесуарів, які полегшують монтаж, роботу обладнання і захищають його. Одним з них є кріплення NanoStation Mount. Це простий, але надійний і універсальний пристрій, що підходить для серій:

  1. NanoStation loco.
  2. NanoStation M.
  3. NanoStation M loco.

Головна перевага подібного кріплення від компанії Ubiquiti - це можливість монтажу на скло вікна всередині кімнати. Тобто, зовсім не обов'язково встановлювати його ззовні будівлі, де воно може бути пошкоджено атмосферними опадами та іншими факторами. Внутрішнє розміщення приховує NanoStation Mount від сторонніх очей, при цьому якість Wi-Fi сигналу ніяк не страждає.

Крім вікна, кріплення Ubiquiti можна встановити на стіну. Воно передбачає можливість налаштування вертикального і горизонтального положення. Монтаж NanoStation Mount дуже простий і швидкий, для нього в комплекті є всі необхідні елементи (кронштейн, болт, хомут і гайки). Застосування якісних матеріалів у виготовленні кріплень Ubiquiti роблять їх максимально надійними і міцними.

Офіційна документація від Ubiquiti Networks:

⇩ ДЕТАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ ОПИС

Модель NanoStation Mount
Виробник Ubiquiti Networks
Тип обладнання Набір для монтажу

Тех. опис NanoStation Mount

Детальний технічний опис від Ubiquiti Networks для NanoStation Mount

Завантажити (1.95M)

Відгуки

Написати відгук

NanoStation Mount Ubiquiti

NanoStation Mount Ubiquiti

Кріплення NanoStation Mount від Ubiquiti, для монтажу і захисту обладнання NanoStation loco, NanoStation M, NanoStation M loco. Має можливість монтажу на скло усередині кімнати.

2 інших товарів цієї ж категорії